2 найефективніший коледжу у світі

0 Comments
2 найефективніший коледжу у світі

навколо коледжу

Початкова латинська фраза загалом стосується «різноманітних осіб, пов’язаних прямо в одну систему тіла, культуру, бізнес, сусідство, гільдію, компанію тощо». Під час розвитку столичного спільнотного способу життя, а також середньовічних цехів, специфічні «організації стажерів, а також інструкторів разом із сукупністю законних правових громадянських свобод, як правило, забезпечувалися статутами, виданими через королівських князів, прелатів або навіть громад, через які вони фактично були розташовані» стала позначатися через цю основну фразу. Як і різні інші гільдії, вони фактично були саморегульованими, а також визначали сертифікати своїх учасників.

У сучасному вживанні термін «занепокоєння» означає «організація коледжу, яка забезпечує університетську оплату в основному за непрофесійними темами, а також загалом володіє енергією для надання рівнів», разом із попередньою зосередженістю на власній бізнес-компанії, яка вважалася традиційною до середньовічних коледжів.

саме тому це насправді найкращий коледжу на планеті


Коледж Мельбурна

Мельбурнський коледж – це фактично громадський дослідницький коледж, розташований у Мельбурні, Австралія. Заснований у 1853 році, це фактично другий найдавніший коледж в Австралії, а також найперший у Вікторії. Його власна початкова школа розташована в Парквіллі, внутрішньому передмісті на північ від головного району компанії Мельбурна, а також низка інших кампусів, розташованих по всій Вікторії.

Інтегрований у 19 столітті через гніздо Вікторії, Коледж Мельбурна входить до 6 австралійських пісковикових коледжів, а також учасник Команди 8, Universitas 21, Всесвітньої академії істориків МакДоннелла Вашингтонського університету, а також Організації Тихоокеанського регіону. Коледжі Краю. З 1872 року численні вітчизняні університети фактично стали афіліатами разом із коледжем, пропонуючи житло для слухачів, а також викладачів, а також навчальні, соціальні курси та демонстрації. Безумовно, насправді є 10 університетів, розташованих у початковій школі, а також у приміських районах коледжу.

складається з 10 різних навчальних систем, а також фактично пов’язаний з різними інститутами, а також центрами, що складається з вивчення принципів клінічних досліджень Уолтера та Елізи Вену, принципу нейронауки Флорі, а також психологічного здоров’я та благополуччя. , Мельбурнський принцип застосування фінансових і соціальних досліджень, а також принцип Граттана. фактично має п’ятнадцять фінішних закладів, що складаються з Мельбурнського інституту компанії, Мельбурнського законодавчого інституту, а також Мельбурнського клінічного інституту

Коледж Фудань

У 1917 році Громадська установа Фудань перетворилася на особистий коледж під назвою Персональний коледж Фудань, а також мала проміжну школу, а також навчальний заклад для підготовки до університету. У 1929 році Фудань реорганізував свої власні підрозділи, розширивши їх до відділів письма, муніципалітетів, освіти та навчання та законодавства коледжу.

Після японського вторгнення до Китаю в 1937 році Фудань разом із федеральною владою Гоміньдану перемістився до внутрішнього міського району Чунцин, фінансування мандаринів під час війни. 25 грудня 1941 р. Перша конференція 5-го семінару найвищого виконавчого органу загальнонаціональної федеральної влади Співдружності Китаю обрала для зміни коледжу Фудань (Чунцін) на громадський коледж разом з У Наньсюанем як главу держави. . Після цього коледж Фудань став загальнонаціональним коледжем Фудань. Після завершення Globe Battle II він відійшов у тил до Шанхаю

З 2022 року коледж Фудань посідає четверте місце в Китаї, 7-е місце в Австралії чи Європі, а також 31-е місце в інінгах у світі відповідно до позицій QS. регулярно рейтингує сотню провідних коледжів світу за допомогою кількох найпоширеніших позицій коледжів на планеті, таких як Scholastic Position of Globe Colleges, QS Globe College Positions, а також Opportunities Greater Education and training Globe Посади коледжу